Apie kompaniją

О Компании
О Компании
О Компании

Stropus mūsų įsipareigojimų vykdymas – neatsiejama mūsų verslo santykių su partneriais dalis.

Nuo 2003 m. Uždaroji akcinė bendrovė „EASTWAY“ veikia lengvųjų automobilių ir sunkvežimių rinkoje, įskaitant jų išmontavimą.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra automobilių ir sunkvežimių, taip pat autobusų įsigijimas Lietuvoje ir Europoje, jų tolesnis išmontavimas ir dalių persiuntimas užsakovui. Be to, siunčiame visų tipų automobilius, sunkvežimius bei spec. techniką specialiuose vagonuose, automobiliuose ar 20-ties, 40-ties pėdų konteineriuose.

Viena iš bendrovės veiklos rūšių – išmontavimas. Siūlome Jums platų paslaugų spektrą autobusų, automobilių, sunkvežimių ar specialios įrangos paieškai, pirkimui, atgabenimui ir išmontavimui.

Muitinės sandėlis.

Muitinės dokumentų registravimas. Prekių išmuitinimas Baltarusijoje ir Rusijoje. Mūsų specialistai imsis visų krovinių eksporto ir muitinės formalumų atlikimo darbų tiek ES, tiek Baltarusijoje ir Rusijoje. Ilgametė patirtis leidžia užtikrinti ne tik sėkmingą mūsų įmonės siunčiamų prekių muitinį įforminimą, bet ir laiko terminų sutrumpinimą.
Svarbus mūsų sėkmingo bendradarbiavimo su partneriais veiksnys – visų rūšių muitinės dokumentų ir deklaracijų užpildymo teisingumas bei maksimalus muitinės formalumams tenkančio laiko sumažinimas.

Mes parinksime, pristatysime ir išmuitinsime bet kokią jus dominančią techniką. Po išmuitinimo pateiksime Jums pilną dokumentų rinkinį.

Įmonei priklauso saugoma automobilių stovėjimo aikštelė (300 automobilių) ir automatizuota pakrovimo rampa, skirta transporto priemonėms, kurios yra saugomos ir gabenamos automobiliams skirtuose vagonuose.

Taip pat įmonei priklauso rampa atgabentų 20-ties, 40-ties pėdų konteinerių iškrovimui. Tai leidžia iškrauti įrangą bendrovės teritorijoje ir išsiųsti užsakovo adresu geležinkeliu ar kitu transportu.

Įmonė turi visą reikalingą įrangą, būtinus leidimus ir sertifikuotą personalą automobilių išmontavimui dalimis.MŪSŲ ILGAMETĖ PATIRTIS – JŪSŲ POREIKIAMS